ANGEL TOWERS

KONUT VE ALIŞVERİŞ MERKEZİ

£64,000’den başlayan fiyatlarla

ANGEL TOWERS
ARADIĞINIZ HER ŞEYE SAHİP

£64,000’den başlayan fiyatlarla

DOĞRU YER, DOĞRU ZAMAN, DOĞRU YATIRIM

£64,000’den başlayan fiyatlarla

FARKLI ALTERNATİFLERİN
BULUŞMA NOKTASI

£64,000’den başlayan fiyatlarla

HER YERE SADECE
1 DAKİKA UZAKLIKTA

£64,000’den başlayan fiyatlarla
ÖNCEKİ
SONRAKİ
Angel Towers

ANGEL TOWERS
Mağusa’nın kalbi bu merkezde atacak

Angel Towers, Mağusa şehrinin merkezinde bulunan modern, lüks bir konut ve ticari yapıdır. Kıbrıs'ın doğu kıyısındaki bu şehir, eski ve yeni mimarinin muhteşem kombinasyonunu büyüleyici bir şekilde bir araya getiriyor. Angel Towers, Suriçi, Salamis Harabeleri, Othello Kalesi ve Aziz Barnabas Kilisesi gibi tarihi mekanları ve çevresindeki plajları ile mükemmel bir turistik merkez haline geliyor.

Angel Towers projesi, Mağusa şehrine her yönden hakim olan büyüleyici yapısı ile türünün sembolü ve Mağusa'nın yeni yüzü olmaya adaydır. Bu modern ve lüks kompleks, benzersiz mimari zevki olan müşteriler için tasarlanmıştır. Yeraltı otoparkına sahip, asansörlü 2 yüksek katlı apartmanlar ve 37 ticari dükkandan oluşan projemizde, 1+1 ve 2+1 daireler bulunmaktadır. 11 katlı A Blok ve 13 katlı B Bloklarından oluşan projemiz, çeşitli daireleriyle Mağusa şehrinin muhteşem manzarasını ayaklarınızın altına sermektedir. Angel Towers, seçkin bankalara, okullara, üniversitelere, restoranlara, alışveriş, spor ve eğlence merkezlerine, Mağusa Limanına, tarihi yerlere, sahile ve bowling salonlarına yürüme mesafesi uzaklığında olup sizlerin daha kaliteli bir yaşama sahip olabilmeniz için tasarlanmıştır.

Angel Towers’ın şehir merkezindeki konumu, etrafındaki okullara, aktivite merkezlerine ve restorantlarına olan yakınlığı ile yatırımcılar için ideal bir yerdir.

Hizmet ve Aktiviteler:

  • Restoran, Kafe ve Bar
  • Dükkan ve Ofisler
  • Spor Merkezi
  • Eczaneler
  • Kapalı otopark
  • ATM makineleri ve daha fazlası

ÖDEME PLANI

£1000

1

Depozit:
rezervasyonun yapılması üzerine

30%

2

İlk ödeme:
sözleşmenin imzalanması üzerine

30%

3

Konut tamamlanana kadar

40%

4

Tamamlandıktan sonra:
24 aylık faizsiz ödeme planı

REZERVASYON

Müşterilerimiz £1000 depozit ile Angel Towers’dan daire rezervasyonu yapabilirler. Depozit alındıktan sonra daire ayrılmış olarak işaretlenir, potansiyel hiçbir alıcıya gösterilmez ve satış işlemlerini tamamlamak için gerekli dosyalar hazırlanmaya başlanır. Ödeme planları, satış prosedürleri için lütfen yetkili satış asistanıyla iletişime geçiniz.

Angel Towers

Mağusa şehrinin merkezinde bulunan modern, lüks bir rezidans ve ticari kompleks.

TOP